RAZPORED POPRAVNIH, DOPOLNILNIH IN PREDMETNIH IZPITOV NA LOKACIJI SLOVENJ GRADEC, V ČASU OD 16. 8. 2021 DO 26. 8. 2021

PONEDELJEK, 16. 8. 2021

1. PREDMET/MODUL: PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD)

Dijaki prinesejo ob 8.45 dokumentacijo praktičnega usposabljanja z delom ali se oglasijo zaradi napotitve na praktično usposabljanje z delom organizatorici PUD – a Jožici Ovčjak v učilnici 40.

2. PREDMET: HOTELSKA IN RECEPTORSKA DELA (GTT4)

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 40

Komisija:

Jožica Ovčjak, predsednica

Matjaž Štraser, izpraševalec

3. PREDMET/MODUL: NEMŠČINA (TJ2), GOSPODARSKI JEZIK – NEMŠČINA2 (GTJ)

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici 39

Nadzorna učiteljica: Janja Žigart

USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici 39

Komisija:

Jelka Samec Sekereš, predsednica

Janja Žigart, izpraševalka

4. PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA

PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 43

Nadzorni učiteljici: Verica Jaušovec in Nataša Osojnik

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici 43

Komisija:

Nataša Osojnik, predsednica/izpraševalka

Verica Jaušovec, izpraševalka/predsednica

TOREK, 17. 8. 2021

1. PREDMET/MODUL: PODJETJE IN PRIPRAVA DELA (LT2)

PISNI DEL  – Ob 9.00 v učilnici 43

Nadzorni učitelj: Stanislav Robnik

USTNI DEL, IZDELEK – ob 10.00 v učilnici 43

Komisija:

Boštjan Temniker, predsednik

Stanislav Robnik, izpraševalec

2. PREDMET: SODOBNO GOSPODARSTVO (E4)

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 40

Komisija:

Dora Najrajter, predsednica/izpraševalka

Karmen Grudnik, predsednica/izpraševalka

3. PREDMET/MODUL: MATEMATIKA (ET1, GT1, LT1, GT2, ET2, LT2, GTT3, M2)

PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici 39

Nadzorna učiteljica: Renata Gradišnik

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici 39

Komisija:

Aleksander Camlek, predsednik

Renata Gradišnik, izpraševalka

SREDA, 18. 8. 2021

1. PREDMET/MODUL: ANGLEŠČINA

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici 40

Nadzorna učitelja: Roman Živič in Nataša Uranc

USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici 40

Komisija:

Roman Živič, izpraševalec, predsednik

Nataša Uranc, izpraševalka, predsednica

2. PREDMET/MODUL: OSNOVE LESARSTVA (M1), PROJEKTIRANJE (LT2)

USTNI DEL, IZDELEK – ob 9.00 v učilnici 43

Komisija:

Štefan Pirnat, predsednik

Milena Škodnik, izpraševalka

ČETRTEK, 19. 8. 2021

1. PREDMET/MODUL: ITALIJANŠČINA

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici 40

Nadzorni učitelj: Janko Uršnik

USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici 40

Komisija:

Nataša Špegelj, predsednica

Janko Uršnik, izpraševalec

2. PREDMET: KEMIJA (GT1)

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 39

Komisija:

Jakob Marzel, predsednik

Simona Hudrap, izpraševalka namesto Damijane Meže

PETEK, 20. 8. 2021

1. PREDMET: POSLOVANJE PODJETIJ (E3), PROJEKTI IN POSLOVANJE PODJETJA (ET1)

IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici 40

Nadzorna učiteljica: Darja Sovinc

USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici 40

Komisija:

Janez Globovnik, predsednik

Darja Sovinc, izpraševalka

2. PREDMET/MODUL: PRIMARNA OBDELAVA LESA (M1)

USTNI DEL, IZDELEK – ob 9.00 v učilnici 43

Komisija:

Stanislav Robnik, predsednik

Milena Škodnik, izpraševalka

PONEDELJEK, 23. 8. 2021

1. PREDMET/MODUL: MATEMATIKA (GTT2, M1, T2)

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici 39

Nadzorna učiteljica: Stina Vošner

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici 39

Komisija:

Petra Klančnik, predsednica

Stina Vošner, izpraševalka

2. PREDMET/MODUL: OSNOVE V GOSTINSTVU (OSG/PREHRANA/STREŽBA)

USTNI DEL, IZDELEK – ob 9.00 v učilnici STREŽBE, na Gosposvetski 4

Komisija:

Barbara Gašperšič Vodopija, predsednica/izpraševalka

Dragomira Šavc, izpraševalka/predsednica

TOREK, 24. 8. 2021

1. PREDMET/MODUL: PONUDBA JEDI IN PIJAČ(PJP/PREHRANA, PJP/GOP)

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 43

Komisija:

Mateja Gorišek, predsednica/izpraševalka

Barbara Gašperšič Vodopija, izpraševalka/predsednica

                                                                                              POMOČNIK RAVNATELJA

                                                                                        Roman Založnik