UČITELJSKI ZBOR

 

 

 

FOTOGRAFIJA

 

PRIIMEK, IME IN KONTAKT GOVORILNE URE
Ajtnik, Lidija,
prof. geo. in zgo.
Mail: lidija.ajtnik@sc-sg.si
SG: sreda, od 8.40 do 9.25, knjižnica, tel. 028846509
vanja Banfro, Vanja,
kemijski tehnik
Mail:  vanja.banfro@sc-sg.si

Muta: sreda od 8.40 do 9.15 v zbornici, tel. 029979251

SG: petek, od 8.40 do 9.25, v zbornici, tel.028846514

 Irenja Bevcl, Irenja,
univ. dipl. inž. les.
Mail:   irenja.bevcl@sc-sg.si
SG: petek, 8.40 do 9.25, v zbornici, tel.028846514
unknown_person

Balant, Bor,
profesor

Mail: bor.balant@sc-sg.si

Muta: petek, od 11.10 do 11.40 v zbornici šole

SG: torek od 10.20 do 12.05 v zbornici šole

 andreja
Breznik,
Andreja,
prof. slov. jezika
Mail:  andreja.breznik@sc-sg.si
Muta: torek, od 10.00 do 10.45,  kabinet SLO, tel. 028879272
unknown_person
Dimc, Tadeja,
univ. dipl. psih.
Mail: tadeja.dimc@sc-sg.si
Muta: Po dogovoru, (torek in četrtek, v času uradnih ur)
 Marinka_Dretnik Dretnik, Marinka,
prof. športne vzgoje
Mail:   marinka.dretnik@sc-sg.si

Muta: ponedeljek, 8.30 – 9.15, telovadnica OŠ

SG: sreda, od 8.30 do 9.15, kabinet ŠVZ

SAMSUNG Ferk, Sonja,
prof. mat. in fiz.
Mail:  sonja.ferk@sc-sg.si
/
 Barbara
Gašperšič Vodopija, Barbara,
univ. dipl. inž. živ. teh.
Mail:   barbara.gaspersicvodopija@sc-sg.si
SG: ponedeljek, od 9.30 do 10.15, v zbornici tel.028846514 ali uč. št. 16
 unknown_person Gorišek, Mateja,
univ. dipl. ekon.
Mail:  mateja.gorisek@sc-sg.si
SG: ponedeljek, 9.30 od 10.15, ali uč. št.16
renata Gradišnik, Renata,
prof. mat. in fiz.
Mail:  renata.gradisnik@sc-sg.si
SG: sreda, od 8.40  11do 9.20, zbornica, tel. 028846514
Grudnik, Karmen,
univ. dipl. ekon.
Mail:   karmen.grudnik@sc-sg.si
SG: sreda, 9.00 – 9.30, kabinet št. 14 na višji šoli
 peter Hergold, Peter,
akademski slikar
Mail:  peter.hergold@sc-sg.si

Muta: četrtek, od 10.50 do 11.25, zbornica, tel. 028879251

SG: ponedeljek, 11.10 – 11.55, kabinet DRU

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Hudrap, Simona,
prof. bio. in kem.
Mail:  simona.hudrap@sc-sg.si
SG: ponedeljek, 9.30 – 10.15, zbornica, tel. 028846514
Jeznik, Olga,
univ. dipl. ekon.
Mail: olga.jeznik@sc-sg.si

SG: sreda, 8.40 do 9.25, kabinet 44, tel. 028846517

Muta:  torek, 8.00 do 8.30, zbornica, tel. 028879251

????????????????????????????????????
Klobčar, Andrej,
prof. zgo. in soc.
Mail: andrej.klobcar@sc-sg.si

SG: torek, 10.20 do 11.05, zbornica, tel. 028846514
 Berta_kopija Komprej, Berta,
prof. glasbe, akademska glasbenica
Mail: 
berta.komprej@sc-sg.si
Muata: sreda, 9.15 – 10.00, kabinet glasbe 1
Kresnik, Bernard,
univ. dipl. ekon.
Mail:  bernard.kresnik@sc-sg.si
Po dogovoru
Lužnic, Vanja,
mag. ekon. in poslovnih ved
Mail: vanja.luznic@sc-sg.si

 

SG: četrtek, 9.40 – 10.25, zbornica, tel. 028846514

 

Matavž, Špela, mag.

Mail: spela.matavz@sc-sg.si

Muta: sreda od 8.40 do 9.25, kabinet NAR, tel. 028879274

SG: četrtek, od 7.50 do 8.35, kabinet NAR

 Damjana_kopija mag. Meža, Damijana,
Mail: damijana.meza@sc-sg.si

Muta: sreda, od 10.30 do 10.45, zbornica, tel. 028879251

SG: ponedeljek, od 8.40 do 9.25, zbornica, tel. 028846514

Najrajter, Dora,
univ. dipl. pravnik
Mail:  dora.najrajter@sc-sg.si
SG: ponedeljek, od 11.10 do 11.55, kabinet 14 na višji šoli
 Natasa_Osojnik
Osojnik, Nataša,
prof. slov. in teol.
Mail: 
natasa.osojnik@sc-sg.si
SG: četrtek od  9.30 do 10.15, kabinet 35
unknown_person Ovčjak, Jožica,
univ. dipl. ekon.
Mail: jozica.ovcjak@sc-sg.si
SG: torek, od 9.25 di 10.00, zbornica, tel. 028846514
 ottoA Otto, Andrej,
lesarski tehnik
Mail:  andrej.otto@sc-sg.si
 SG: četrtek, od 9.30 do 10.15, lesarska delvanica, tel. 028846518
 DSC_0308_800x600
Pajer, Boris,
lesarski tehnik
Mail: 
boris.pajer@sc-sg.si
SG: četrtek, od 9.25 do 10.15, lesarska delavnica, tel. 028846518
unknown_person
Popič, Martina,
profesor
Mail:
martina.popic@sc-sg.si
SG: sreda od 10.20 do 11.05 v zbornici šole
suzana Planšak, Suzana,
univ. dipl. inž. živ. teh.
Mail: suzana.plansak@sc-sg.si
SG: ponedeljek,od 12.05 do 13.00, kabinet 3 v novi šoli
 Andreja_Preglav
Preglav Verdinek, Andreja,
prof. mat. in fiz.
Mail: andreja.preglavverdinek@sc-sg.si
Muta: petek, od 7.45 do 8.30, zbornica, tel. 028879251
 alenkar Rapuc, Alenka,
univ. dipl. psiholog
Mail:  alenka.rapuc@sc-sg.si

Muta: ponedeljek, od 10.00 do 10.45, zbornica, tel. 028879251

SG: petek, od 10.20 do 11.05, v K8 (nova šola)

alenka_recko_copy Recko, Alenka,
prof. športne vzg.
Mail:  alenka.recko@sc-sg.si

Muta: sreda, od 10.50 do 11.35, zbornica, tel. 028879251

SG: torek, od 11.10 do 11.55, kabinet ŠVZ, tel. 028846507

Repas, Boštjan,
prof. športne vzg.

Mail: bostjan.repas@sc-sg.si

SG: torek, od 10.20 do 11.05, kabinet ŠVZ, tel. 028846507

Muta: sreda, od 11.40 do 12.25, zbornica, tel. 028879251

 

unknown_person

Rižnik, Damjana,
mag. les.

Mail: damjana.riznik@sc-sg.si

SG: torek, od 11.10 do 11.55, zbornica, tel. 028846514
robnik_s Robnik, Stanislav,
dipl. inž. lesarstva
Mail:  stanislav.robnik@sc-sg.si
SG: ponedeljek, od 10.20 do 11.05, zbornica, tel. 028846514
Robnik, Vesna,
prof. sociol. in zgod.
Mail:  vesna.robnik@sc-sg.si

 SG: po dogovoru

Muta: ponedeljek, od 10.50 do 11.35, kabinet DRU

 

unknown_person

Smolčnik, Tomaž,
univ. dipl. org.

Mail: tomaz.smolcnik@sc-sg.si

SG: ponedeljek, od 9.30 do 10.15, kabinet 2 na višji šoli, tel. 028846525

Muta: torek, od 12.00 do 12.30, zbornica, tel. 028879251

 darja1 Sovinc, Darja,
univ. dipl. ekon.
Mail:  darja.sovinc@sc-sg.si
SG: sreda, od 8.00 do 9.00, zbornica, tel. 028846514
unknown_person Sovinc, Marko,
Mail:
marko.sovinc@sc-sg.si
SG: sredo od 8. do 9. ure v lesarski delavnici

dr. Sterže, Jana,

Mail: jana.sterze@sc-sg.si

Muta: petek, od 10.00 do 10.45, kabinet OKV
unknown_person Sterže, Teja, mag.
Mail:
teja.sterze@sc-sg.si
Muta: sreda, od 10. do 10.45 v kab. OKV
 Petra Straunik, Petra,
prof. glasbe
Mail: petra.straunik@sc-sg.si
Muta: sreda, od 9.15 do 10.00, kabinet Glasba 2
 Milan Strmčnik, Milan,
lesarski delov.
Mail: milan.strmcnik@sc-sg.si
SG: četrtek, od 9.25 do 10.00, kabinet lesarske delavnice
Veronika3 Sušnik, Veronika,
univ. dipl. inž. tekst. teh.
Mail: veronika.susnik@sc-sg.si
Muta: v času uradnih ur knjižnice Muta, tel. 028879258
unknown_person

Šajbler, Miha,

Mail: miha.sajbler@sc-sg.si

SG: ponedeljek, od 10.20 do 11.05, zbornica, tel. 028846514

 

 Dragomirka_nova Šavc, Dragomira,
gostinski tehnik
Mail:   dragomira.savc@sc-sg.si
SG: ponedeljek, od 12.00 do 12.45, kabinet strežbe
 Tomaz Šoster,, Tomaž,
prof. ang. jezika in slov. jezika
Mailtomaz.soster@sc-sg.si

SG: torek, od 10.15 do 11.00, zbornica, tel. 028846514

Muta: ponedeljek, od 9.25 do 10.00, zbornica, tel. 028879251

 NatasaSpegelj Špegelj, Nataša,
prof. ang. in nem.
Mail: natasa.spegelj@sc-sg.si
Muta: torek, od 10.00 do 10.45, zbornica, tel. 028879251
unknown_person Tajnik, Hedvika,
org. posl. v gost.
Mail: hedvika.tajnik@sc-sg.si
SG: ponedeljek, od 12.05 do 13.00, kabinet 3

 

Temniker,  Boštjan,
univ. dipl. inž. arh.

Mail: bostjan.temniker@sc-sg.si

SG: sreda, od 8.40 do 9.25, lesarska delavnica
unknown_person

Tomažič, Katja, prof.

Mail: katja.tomazic@sc-sg.si

Muta: petek, od 8.40 do 9.25, zbornica, tel. 028879251

SG: ponedeljek, od 8.40 do 9.25, zbornica, tel. 028846514

 natasa Uranc, Nataša,
prof. ang. jezika in univ. dipl. bibliotekar
Mailnatasa.uranc@sc-sg.si
SG: ponedeljek, 9.30 – 10.15, zbornica, tel. 028846514
unknown_person Voler Vovk, Anita,
univ. dipl. soc. del.
Mail: anita.voler@sc-sg.si
SG: po dogovoru v času uradnih ur
 zalonik2a Založnik, Roman,
prof. zgo. in geo.
Mailroman.zaloznik@sc-sg.si
Muta: po dogovoru
janja6 Žigart, Janja,
prof. nem. jez.
Mailjanja.zigart@sc-sg.si
SG: torek, 0d 9.30 do 10.15, zbornica, tel. 028846514
 rmo_sgm Živič, Roman,
prof. ang. jezika in univ. dipl. etnolog
Mailroman.zivic@sc-sg.si

Muta: sreda, od 8.35 do 9.20, zbornica, tel. 028879251

SG: petek, od 8.30 do 9.15, zbornica, tel. 028846514

Nevenka_Zlebnik Žlebnik, Nevenka,
univ. dipl. ing. elektrotehnike
Mailnevenka.zlebnik@sc-sg.si
SG: torek, od 10.20 do 11.05, kabinet 38, tel. 028846511
DOPOLNJUJEJO:
 avatar_joe_b Brunčko, Jože,
prof. likovne pedagogike

Mail:  
joze.bruncko@sc-sg.si

 SG: sreda, od 10.00 do 10.45, v zbornici, tel.028846514

 

 Camlek_mini Camlek, Aleksander,
dipl. inž. matematike
Mail: aleksander.camlek@sc-sg.si

Muta: petek od 9.25 do 10.00, v zbornici, tel.028879251

SG: torek, 10.20 do 11.00, v zbornici, tel.028846514

unknown_person

Es Podpečan, Tomana, prof.

Mail: tomana.espodpecan@sc-sg.si

SG: po dogovoru
 Almira Rogina, Almira,
prof. glasbe
Mail: almira.rogina@sc-sg.si
Muta: ponedeljek od 9.25 do 10.00 v uč. glasbe
jelka Samec Sekereš, Jelka Helena,
prof. nemščine
Mailjelka.samec@sc-sg.si
Muta: ponedeljek od 11.40 do 12.20 v zbornici šole
 janko_ursnik Uršnik, Janko,
prof. nemščine in italijanščine
Mail: janko.ursnik@sc-sg.si
SG:  torek, od 10.20 do 11.05, zbornica, tel. 028846514
unknown_person Jurhar, Sabina,
prof. bio. In ped.
Mail: sabina.jurhar@sc-sg.si
Muta, četrtek,od 10.50 do 11.35, kabinet SLO, tel. 028879272
unknown_person Škalič, Nuša, prof.
Mail:
nusa.skalic@sc-sg.si

SG: po dogovoru

Muta: sreda od 9.30 do 10.00 v zbornici šole

 

Dostopnost