RAZPORED POPRAVNIH IN PREDMETNIH IZPITOV NA LOKACIJI MUTA,

V ČASU OD 16. 08. 2017 do 26. 08. 2017

 

SREDA, 16. 8. 2017
  1. PREDMET/MODUL: KOMUNIKACIJSKE VEŠČINE (KVE), RAZVOJ IN UČENJE PREDŠOLSKIH OTROK (RUP)

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici STR3

Komisija:

Alenka Rapuc, predsednica/izpraševalka

Bogomir Likar, izpraševalec/predsednik

Andreja Breznik, članica

 

  1. PREDMET/MODUL:

M6 – LIKOVNO, GLASBENO IN PLESNO IZRAŽANJE (LGP)

USTNI DEL, IZVEDBA DEJAVNOSTI – ob 9.00 v učilnicah: STR2, MAN, PLESNA UČILNICA

Komisija:

Berta Komprej, predsednica/izpraševalka

Petra Straunik, izpraševalka/predsednica

Alenka Recko, izpraševalka/članica

Jože Brunčko, izpraševalec/član

 

  1. PREDMET/MODUL: MATERIALI IN OKOLJE (MAO), OKOLJEVARSTVENA ZAKONODAJA (ZAK)

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici DRU

Nadzorni učiteljici: Jana Sterže in Karmen Ketiš

Komisija:

Karmen Ketiš, predsednica

Jana Sterže, izpraševalka

Tadeja Dimc, članica

 

ČETRTEK, 17. 8. 2017

 

  1. PREDMET/MODUL: MATEMATIKA, MATEMATIKA KOT IGRA

PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici MAT

Nadzorna učiteljica: Andreja Preglav Verdinek

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici MAT

Komisija:

Aleksander Camlek, predsednik

Andreja Preglav Verdinek, izpraševalka

Jože Brunčko, član

 

PETEK, 18. 8. 2017

 

  1. PREDMET/MODUL: PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD)

Dijaki se oglasijo ob 9.00 v kabinetu organizatorice PUD – a Andreje Breznik.

 

  1. PREDMET/MODUL: REŠEVANJE OKOLJSKIH PROBLEMOV (ROP)

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici DRU

Nadzorna učiteljica: Jana Sterže

Komisija:

Karmen Ketiš, predsednica

Jana Sterže, izpraševalka

Helena Merkač, članica

 

  1. PREDMET/MODUL: FIZIKA

PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici MAT

Nadzorni učitelj: Janez Harum

USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici MAT

 Komisija:

Andreja Preglav Verdinek, predsednica

Janez Harum, izpraševalec

Erika Pajtler, članica

 

4. PREDMET/MODUL:

M6 – LIKOVNO, GLASBENO IN PLESNO IZRAŽANJE (LGP)

USTNI DEL, IZVEDBA DEJAVNOSTI – ob 9.00 v učilnicah: STR2, MAN, PLESNA UČILNICA

Komisija:

Berta Komprej, predsednica/izpraševalka

Petra Straunik, izpraševalka/predsednica

Jože Brunčko, izpraševalec/član

 

PONEDELJEK, 21. 8. 2017

 

  1. PREDMET/MODUL:

UMETNOST,  M7 – USTVARJALNO IZRAŽANJE (instrument, ples, glasba, likovna), GLASBENO IZRAŽANJE (GLI)

USTNI DEL, IZVEDBA DEJAVNOSTI – ob 9.00 v učilnicah: STR2, MAN

Komisija:

Berta Komprej, predsednica/izpraševalka

Petra Straunik, izpraševalka/predsednica

Peter Hergold, član

 

  1. PREDMET/MODUL: BIOLOGIJA

USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici NAR

Komisija:

Damijana Meža, predsednica

Erika Pajtler, izpraševalka

Veronika Sušnik, članica

 

  1. PREDMET/MODUL: ŠPORTNA VZGOJA

IZVEDBA ŠPORTNE DEJAVNOSTI – Dijakinja se oglasi učiteljici Marinki Dretnik, ob 9.00 v zbornici šole

Komisija:

Alenka Recko, predsednica

Marinka Dretnik, izpraševalka

Anica Ovnič , članica

 

  1. PREDMET/MODUL: STROKOVNA NEMŠČINA

USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici TUJ1

Komisija:

Nataša Špegelj, predsednica, izpraševalka

Jelka Samec Sekereš, izpraševalka, predsednica

Roman Založnik, član

 

POMOČNIK RAVNATELJA

Roman Založnik, prof.