Slovenj Gradec, 15. 6. 2020

OBVESTILO – PODELITEV SPRIČEVAL

Podelitev spričeval za šolsko leto 2019/2020, oddaja učbenikov, ki so bili morebiti izposojeni iz učbeniškega sklada, izpraznitev garderobnih omaric ter ureditev dokumentacije povezane z naslednjim šolskim letom bo potekala na obeh lokacijah (v Slovenj Gradcu in na Muti) po naslednjem razporedu:

 

  1. V TOREK, 23. 6. 2020, PO 13. URI DIJAKI 1. LETNIKOV

LOKACIJA SLOVENJ GRADEC, razpored po učilnicah:

RAZRED RAZREDNIK   PROSTOR PODELITVE
GH1 Tomaž ŠOSTER 13.00 AVLA ŠOLE
T1 Simona HUDRAP 13.00 Višja strokovna šola, P15
M1 Nataša OSOJNIK 13.30 Višja strokovna šola, P01
OL1 Stanislav ROBNIK 13.30 Učilnica št. 19
E1 Alenka HELBL 14.30 Višja strokovna šola, P15
GTT1 Mateja GORIŠEK 14.30 AVLA ŠOLE

 

      Dežurni učitelj od 12.30 do 15.30: Janko URŠNIK

 

LOKACIJA MUTA, razpored po učilnicah:

RAZRED RAZREDNIK ČAS PODELITVE PROSTOR PODELITVE
PV1 Petra STRAUNIK 13.00 AVLA
OT1 Nataša ŠPEGELJ 13.30 Učilnica TUJ1

      Dežurni učitelj od 12. 30 do 14.30: Janez GLOBOVNIK

 

 

  1. V SREDO, 24. 6. 2020, PO 8. URI DIJAKI 3. LETNIKOV IN ZAČETNIH LETNIKOV POKLICNO TEHNIŠKEGA IZOBRAŽEVANJA

LOKACIJA SLOVENJ GRADEC, razpored po učilnicah:

RAZRED RAZREDNIK ČAS PODELITVE PROSTOR PODELITVE
GT1 Bernarda KLANČNIK 8.00 Učilnica št. 16
ET1 Dora NAJRAJTER 9.00 Učilnica št. 18
LT1 Milena ŠKODNIK 10.00 Učilnica št. 19
GTT3 Janja ŽIGART 11.00 Učilnica št. 40
E3 Darja SOVINC 12.00 AVLA

      Dežurni učitelj od 7.30 do 14.00: Janez GLOBOVNIK

 

 

LOKACIJA MUTA, razpored po učilnicah:

RAZRED RAZREDNIK ČAS PODELITVE PROSTOR PODELITVE
PV3 Andreja PREGLAV VERDINEK 11.00 AVLA
OT3 Marinka DRETNIK 12.00 Učilnica TUJ1

Dežurna učiteljica od 10.30 do 14.30: Erika PAJTLER

  1. V SREDO, 24. 6. 2020, PO 13. URI DIJAKI 2. LETNIKOV

LOKACIJA SLOVENJ GRADEC, razpored po učilnicah:

RAZRED RAZREDNIK ČAS PODELITVE PROSTOR PODELITVE
M2 Irenja BEVCL 13.00 AVLA
T2 Andrej KLOBČAR 13.30 Učilnica št. 18
GH2 Barbara GAŠPERŠIČ VODOPIJA 13.30 Učilnica št. 16
E2+GTT2 Roman ŽIVIČ 13.00 Višja strokovna šola, P01

      Dežurni učitelj od 7.30 do 14.00: Janez GLOBOVNIK

 

LOKACIJA MUTA, razpored po učilnicah:

RAZRED RAZREDNIK ČAS PODELITVE PROSTOR PODELITVE
PV2 Andreja BREZNIK 13.00 AVLA
OT2 Jelka H. SAMEC SEKEREŠ 13.30 Učilnica TUJ1

Dežurna učiteljica od 10.30 do 14.30: Erika PAJTLER

Razredom se ure številčijo po urniku in se zapiše vsebina: Podelitev spričeval.

RAVNATELJ

Bernard KRESNIK