OBVESTILO

 

OGLED GLEDALIŠKE PREDSTAVE  SALOMA

V ponedeljek, 3. 2. 2020, bomo odšli v gledališče – naš cilj je SNG DRAMA Ljubljana.

Ogledali si bomo dramo

SALOMA (avtor O. Wilde).

Organizacija ekskurzije: Alenka Helbl (vodja ekskurzije) ob organizatorju SNG Drama Ljubljana (ga. Špela Šinigoj) in ob izvajalcu prevozniku in turistični agenciji Nomago, poslovalnica Slovenj Gradec (Jernej Urh).

POTEK

  1. Odhod avtobusov štev. 1, 2, 3 izpred lokacije šole na Muti ob 13.45.
  2. Odhod avtobusa št. 4, 5, 6, 7 ob 14.15 z glavne avtobusne postaje Slovenj Gradec. Predviden prihod v Ljubljano ob 16.00-16.15.
  3. Do 17.45 čas za kosilo in ogled stare Ljubljane.
  4. Ob 18.00 začetek predstave, ob 19.30 predviden konec.
  5. Odhod iz Ljubljane ob 19.45-19.55 (odvisno od avtobusa).
  6. Predviden prihod na lokacijo Slovenj Gradec 21. 45, na lokacijo Muta ob 22. uri, Dijaki lahko izstopajo na vmesnih postajah.

Dijaki morajo imeti pred odhodom poravnano položnico za avtobusni prevoz in vstopnice ter oddati podpisane izjave staršev razrednikom oz. organizatorici ekskurzije.

Vstopnice dijakom razdelite na avtobusu 3. 2. 2020!!!

MALO NEKAJ O PREDSTAVI https://www.drama.si/repertoar/delo?id=3312. Dijake bomo o sami vsebini in predstavi seznanile slovenistke pri urah slovenščine.

 

Organizatorica                                                                                                          Ravnatelj

Alenka Helbl                                                                                                         Bernard Kresnik

 

SPREMLJEVALCI

 

Razred Število Spremljevalci
1.       E1 22 A. Helbl, R. Gradišnik
2.       E2 10 R. Živič, B. Kresnik
3.       E3 22 D. Sovinc, R. Gradišnik
4.       E4 8 V. Jaušovec, M. Štraser
5.       GTT1 25 M. Gorišek, N. Osojnik
6.       GTT2 13 B. Kresnik, R. Živič
7.       GTT3 9 N. Osojnik, B. Kresnik
8.       GTT4 13 V. Jaušovec, M. Štraser
9.       ET1 11 R.Gradišnik, N. Osojnik
10.   LT1 12 M. Škodnik
11.   GT1 7 M. Štraser
12.   ET2 4 N. Uranc
13.   LT2 7 N. Uranc
14.   GT2 4 N. Uranc
15.   PV1 29 P. Straunik, S. Ferk
16.   PV2 25 H. Merkač, J. Harum
17.   PV3 26 A. Preglav Verdinek, B. Pajer
18.   PV4 27 B. Komprej, K. Ketiš
19.   OT1 8 N. Špegelj
20.   OT2 9 J. Harum, N. Špegelj
21.   OT3 8 M. Dretnik
22.   OT4 7 M. Dretnik
SKUPAJ 306 22 učiteljev (21+1)

 

Opomba

Učitelji, ki so kot spremljevalci v pripravljenosti: A. Voler, J. H. Samec Sekereš, M. Strmšnik.

Predstava – prevozi