PONEDELJEK, 25. 9. 2023 |
- PREDMET: POSLOVANJE PODJETIJ (E1), POSLOVANJE TRGOVSKEGA PODJETJA (T2), ZAVAROVALNE STORITVE (E4)
IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 7.30 v učilnici 42
Nadzorni učiteljici: Darja Sovinc in Dora Najrajter
USTNI DEL – ob 8.50 v učilnici 42
Komisija:
Dora Najrajter, predsednica, izpraševalka
Darja Sovinc, izpraševalka, predsednica
Vanja Lužnic, članica
- PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA (GH1, GH2), PRODAJNO SPORAZUMEVANJE (T1)
PISNI DEL – Ob 7.30 v učilnici 16
Nadzorna učiteljica: Martina Popič
USTNI DEL – ob 8.55 v učilnici 16
Komisija:
Katja Tomažič, predsednica
Martina Popič, izpraševalka
Vanja Banfro, članica
- PREDMET/MODUL: STROKOVNA NEMŠČINA (GTT4)
PISNI DEL – Ob 9.30 v učilnici 27
Nadzorna učiteljica: Janja Žigart
USTNI DEL – ob 12.00 v učilnici 27
Komisija:
Nataša Špegelj, predsednica
Janja Žigart, izpraševalka
Janko Uršnik, član
- PREDMET/MODUL: ANGLEŠČINA (T1)
PISNI DEL – ob 12.50 v učilnici 43
Nadzorna učiteljica: Nataša Uranc
USTNI DEL – ob 13.40 v učilnici 43
Komisija:
Tomaž Šoster, predsednik
Roman Živič/Nataša Uranc, izpraševalec/ka
Roman Založnik, član
TOREK, 26. 9. 2023 |
- PREDMET/MODUL: CNC-TEHNOLOGIJA (LT1)
USTNI DEL, IZDELEK – ob 9.00 v lesarski delavnici (CNC stroji)
Komisija:
Stanko Robnik, predsednik
Andrej Otto, izpraševalec
Milan Strmčnik, član
- PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA (M1, GT1, LT1, GTT4)
PISNI DEL – Ob 10.30 v učilnici 43
Nadzorna učiteljica: Nataša Osojnik
USTNI DEL – ob 12.00 v učilnici 43
Komisija:
Katja Tomažič, predsednica
Nataša Osojnik, izpraševalka
Marko Sovinc, član
- PREDMET: EKONOMIJA IN GOSPODARJENJE (GTT4), NARAVNA IN KULTURNA DEDIŠČINA (GTT3), OSNOVE V GOSTINSTVU (GH1)
IZDELEK/STORITEV, ZAGOVOR, USTNI DEL – ob 10.20 v učilnici 42
Komisija:
Barbara Gašperšič Vodopija, predsednica, izpraševalka
Olga Jeznik, izpraševalka, predsednica
Boris Pajer, član
ČETRTEK, 28. 9. 2023 |
- PREDMET/MODUL: MATEMATIKA (GT1, LT1, GTT3, GTT4)
PISNI DEL – ob 9.30 v učilnici 43
Nadzorni učitelji: Renata Gradišnik (Stina Vošner pripravi naloge), Miha Šajbler
USTNI DEL – ob 13.45 v učilnici 43
Komisija:
Stina Vošner, predsednica, izpraševalka
Renata Gradišnik, izpraševalka, predsednica
Miha Šajbler, član, izpraševalec
POMOČNIK RAVNATELJA
Roman Založnik