RAZPORED POPRAVNIH, DOPOLNILNIH IN PREDMETNIH IZPITOV NA LOKACIJI SLOVENJ GRADEC, V ČASU OD 1. 7. 2020 do 7. 7. 2020
SREDA, 1. 7. 2020 |
- PREDMET: M5 – FINANČNO POSLOVANJE PODJETIJ (FPO/FPS ), KOMERCIALNO POSLOVANJE (KOP), POSLOVANJE PODJETIJ (PPD/TRŽ)
IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 43
Nadzorna učiteljica: Darja Sovinc
USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 43
Komisija:
Karmen Grudnik, predsednica
Darja Sovinc, izpraševalka
- PREDMET/MODUL: OBDELAVA TURISTIČNIH INFORMACIJ (OTI ), PODJETNIŠTVO IN ZAKONODAJA (POZ)
IZDELEK OZ. STORITEV – USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 42
Komisija:
Mateja Gorišek, predsednica/izpraševalka
Matjaž Štraser, izpraševalec/predsednik
- PREDMET: KEMIJA (KEM), NARAVOSLOVJE (NAR)
USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 24
Komisija:
Simona Hudrap, predsednica
Damijana Meža, izpraševalka
- PREDMET/MODUL: OBROKI IN DOGODKI Z ANIMACIJO (ODA(SŽB)
IZDELEK OZ. STORITEV – USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 37
Komisija:
Bernarda Klančnik, predsednica
Suzana Planšak, izpraševalka
- PREDMET/MODUL: OSNOVE LESARSTVA (LES), GOSPODARJENJE IN STROKOVNO RAČUNSTVO (GSR)
PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 36
Nadzorna učiteljica: Milena Škodnik
USTNI DEL, IZDELEK – ob 10.15 v učilnici 36
Komisija:
Štefan Pirnat, predsednik/izpraševalec
Milena Škodnik, predsednica/izpraševalka
- PREDMET/MODUL: OPREMLJANJE INTERIERJEV (OPI)
Dijak mora dva dni pred popravnim izpitom iz modula poslati na e- mail učitelja:
– tloris stanovanja izrisan v programu AutoCad,
– referat (Wordov in PowerPoint-ov dokument),
– v okviru popravnega izpita mora dijak referat tudi predstaviti.
USTNI DEL, IZDELEK – ob 10.00 v učilnici 22
Komisija:
Milena Škodnik, predsednica
Irenja Bevcl, izpraševalka
ČETRTEK, 2. 7. 2020 |
- PREDMET: M4 – SODOBNO GOSPODARSTVO (SGO ), DELOVANJE GOSPODARSTVA IN EKONOM. POSL. (DGE )
USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 43
Komisija:
Dora Najrajter, predsednica/izpraševalka
Karmen Grudnik, predsednica/izpraševalka
- PREDMET: INFORMATIKA (INF)
IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 25
Nadzorna učiteljica: Nevenka Žlebnik
USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 25
Komisija:
Aleksander Camlek, predsednik
Nevenka Žlebnik, izpraševalka
- PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA (SLO)
PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 39
Nadzorni učiteljici: Verica Jaušovec in Nataša Osojnik
USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici 39
Komisija:
Nataša Osojnik, predsednica/izpraševalka
Verica Jaušovec, izpraševalka/predsednica
- PREDMET/MODUL: PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD)
Dijaki prinesejo ob 8.00 dokumentacijo praktičnega usposabljanja z delom ali se oglasijo zaradi napotitve na praktično usposabljanje z delom organizatorici PUD – a Martini Razdevšek v učilnici 40.
5. ŠPORTNA VZGOJA – Dijaki se oglasijo učiteljici Marinki Dretnik ob 11.00 pred telovadnico šole.
Komisija:
Alenka Recko, predsednica
Marinka Dretnik, izpraševalka
PETEK, 3. 7. 2020 |
- PREDMET: GEOGRAFIJA (GEO)
USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici 40
Komisija:
Roman Založnik, predsednik
Vanda Bertoncelj, izpraševalka
- PROJEKTI IN POSLOVANJE PODJETJA (PPP)
IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 43
Nadzorna učiteljica: Darja Sovinc
USTNI DEL – ob 10.15 v učilnici 43
Komisija:
Silva Ledinek, predsednica
Darja Sovinc, izpraševalka
- PREDMET: M8 – UPRAVNO-ADMINISTRATIVNO POSLOVANJE, (UAP/ADM)
IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 43
Nadzorna učiteljica: Dora Najrajter
USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 43
Komisija:
Dora Najrajter, predsednica
Darja Sovinc, izpraševalka
PONEDELJEK, 6. 7. 2020 |
- PREDMET/MODUL: MATEMATIKA (MAT)
PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici 18
Nadzorni učiteljici: Renata Gradišnik in Stina Vošner
USTNI DEL – ob 11.45 v učilnici 18
Komisija:
Stina Vošner, predsednica/izpraševalka
Renata Gradišnik, izpraševalka/predsednica
- PREDMET/MODUL: MATEMATIKA (MAT – GT1)
PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici 18
Nadzorni učitelj: Aleksander Camlek
USTNI DEL – ob 11.30 v učilnici 18
Komisija:
Aleksander Camlek, predsednik/izpraševalec
Renata Gradišnik, izpraševalka/predsednica
TOREK, 7. 7. 2020 |
- PREDMET/MODUL: ANGLEŠČINA (ANG)
PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici 18
Nadzorni učitelj: Roman Živič
USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 18
Komisija:
Nataša Uranc, predsednica
Roman Živič, izpraševalec
- PREDMET/MODUL: ITALIJANŠČINA (ITA)
USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 16
Komisija:
Nataša Uranc, predsednica
Janko Uršnik, izpraševalec
- PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA (SLO – T1), PRODAJNO SPORAZUMEVANJE (PRS – T1)
PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 19
Nadzorna učiteljica: Nataša Osojnik
USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 19
Komisija:
Nataša Osojnik, predsednica
Verica Jaušovec, predsednica
4. PREDMET/MODUL: PROJEKTIRANJE (PRO)
USTNI DEL, IZDELEK – ob 8.0o v DELAVNICI
Komisija:
Milan Strmčnik, predsednik
Štefan Pirnat, izpraševalec
POMOČNIK RAVNATELJA
Roman Založnik