OBVESTILO

SREDNJA ŠOLA SLOVENJ GRADEC IN MUTA IMA TALENT

Spoštovani!

Pred nami je že četrta skupna prireditev Srednja šola Slovenj Gradec in Muta ima talent. Tudi letošnjo prireditev bomo povezali s kulturnim praznikom 8. februarjem.

V torek, 7. 2. 2017, ob 11. 55 se bo zgodba ponovila v telovadnici Gimnazije in Srednje zdravstvene šole na lokaciji Slovenj Gradec. Prijavljenih je kar nekaj točk, prireditev bo trajala okoli 90 minut.

Lokacija Muta:

  • Dijaki razredov OT1, OT2, OT3 in OT4 (imajo pouk do 10.35), ki imajo avtobusne karte, se ob 10.45 odpeljejo z lokalnim avtobusom do Slovenj Gradca.
  • Ostali dijaki programov Okoljevarstveni tehnik in Predšolske vzgoje imajo  pouk do 10.45, nato sledi odhod na avtobusno postajo. Ob 10.55 bo organiziran prevoz do Slovenj Gradca in spremstvo učiteljev do telovadnice Gimnazije in Srednje zdravstvene šole Slovenj Gradec.
  • Po prireditvi se dijaki iz Mežiške doline odpravijo domov z lokalnimi avtobusi (dijaki naj imajo s seboj potrdilo o vpisu), dijaki iz Dravske doline pa imajo po končani prireditvi oz. ob 13.20 organiziran prevoz izpred avtobusne postaje pri NamaNovi.
  • Razpored spremljevalcev na avtobusih bo objavljen na oglasni deski.

Lokacija Slovenj Gradec: pouk do 11.40, sledi odhod dijakov z učitelji spremljevalci do telovadnice Gimnazije in Srednje zdravstvene šole Slovenj Gradec (glej razpored). Dijaki razredov, ki imajo malico 6. šolsko uro, pa se ob 11.55 zberejo pred telovadnico Gimnazije in Srednje zdravstvene šole.

 Kulturna prireditev „zahteva“ kulturno obnašanje; nekaj napotkov:

  • vstop v telovadnico Gimnazije in Srednje zdravstvene šole je možen samo po požarnih stopnicah;
  • ob vstopu v telovadnico izključite in pospravite mobilne telefone,
  • ob igranju slovenske himne vstanemo in po končani himni ne ploskamo;
  • v času prireditve na zapuščamo telovadnice, za kar poskrbijo učitelji spremljevalci;
  • telovadnico dijaki zapustijo, ko se prireditev zaključi;
  • razredniki in spremljevalci sedijo med dijaki.

Organizator prireditve                                                                                             Pomočnik ravnatelja

Stanislav Robnik, univ. dipl. inž. les.                                                                        Roman Založnik, prof.

Alenka Helbl, prof.

RAZPORED – RAZREDI, UČILNICE, UČITELJI

 

ŠT. RAZ. RAZREDNIK/SO RAZREDNIK/SPREMLJEVALEC
1. M1 (22) Milena Škodnik/Milan Strmčnik
2. M3 (10) Nataša Osojnik
3. T1 (20) Janez Globovnik/Simona Hudrap
4. T3 (13) Alenka Rapuc
5. GH1 (12)+GH3 (14) Bernarda Klančnik/Dragomira Šavc
6. ET1 (8)+GT1 (15) Darja Sovinc/Nataša Uranc
7. ET2 (7)+GT2 (7) Nevenka Žlebnik/Vesna Robnik
8. LT1+(8)+LT2 (14) Andrej Otto/Štefan Pirnat
9. GTT1 (17)+ E1 (11) Verica Jaušovec/Renata Gradišnik
10. GTT2 (22) Mateja Gorišek/Lidija Ajtnik
11. GTT4 (28) Sonja Ferk/Barbara Gašperšič Vodopija/Silva Ledinek
12. E2 (16) Olga Jeznik/Dora Najrajter
13. E3 (22) Roman Živič/Irena Lajmiš
14. E4 (22) Natalija Černjak/Danica Pušnik/Sonja Smolar
15. OT1 (9)+ OT2 (11) Nataša Špegelj/Tadeja Dimc/Janez Harum
16. OT3 (17)+OT4 (20) Damijana Meža/Bukovnik/Marinka Dretnik
17. PV1 (30)+ PV2 (27) Petra Straunik/Saša Voler/Erika Pajtler/ Boštjan Repas
18. PV3 (27) Andreja Breznik/Bogomir Likar
19. PV4 (31)  Andreja Preglav Verdinek/Merkač

Fotografiranje prireditve: M. Dretnik, T. Špegel

Odsotni razredi: GH2, T2, M2, GTT3, OL1, OL2

RAVNATELJ

Bernard Kresnik, univ. dipl. ekon.