RAZPORED POPRAVNIH, DOPOLNILNIH IN PREDMETNIH IZPITOV NA LOKACIJI SLOVENJ GRADEC, V ČASU OD 1. 7. 2020 do 7. 7. 2020

SREDA, 1. 7. 2020

 

  1. PREDMET: M5 – FINANČNO POSLOVANJE PODJETIJ (FPO/FPS ), KOMERCIALNO POSLOVANJE (KOP), POSLOVANJE PODJETIJ (PPD/TRŽ)

IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 43

Nadzorna učiteljica: Darja Sovinc

USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 43

Komisija:

Karmen Grudnik, predsednica

Darja Sovinc, izpraševalka

  1. PREDMET/MODUL: OBDELAVA TURISTIČNIH INFORMACIJ (OTI ), PODJETNIŠTVO IN ZAKONODAJA (POZ)

 IZDELEK OZ. STORITEV – USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 42

Komisija:

Mateja Gorišek, predsednica/izpraševalka

Matjaž Štraser, izpraševalec/predsednik

  1. PREDMET: KEMIJA (KEM), NARAVOSLOVJE (NAR)

 USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 24

 Komisija:

Simona Hudrap, predsednica

Damijana Meža, izpraševalka

  1. PREDMET/MODUL: OBROKI IN DOGODKI Z ANIMACIJO (ODA(SŽB)

IZDELEK OZ. STORITEV – USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 37

Komisija:

Bernarda Klančnik, predsednica

Suzana Planšak, izpraševalka

  1. PREDMET/MODUL: OSNOVE LESARSTVA (LES), GOSPODARJENJE IN STROKOVNO RAČUNSTVO (GSR)

PISNI DEL  – Ob 8.00 v učilnici 36

Nadzorna učiteljica: Milena Škodnik

USTNI DEL, IZDELEK – ob 10.15 v učilnici 36

 Komisija:

Štefan Pirnat, predsednik/izpraševalec

Milena Škodnik, predsednica/izpraševalka

  1. PREDMET/MODUL: OPREMLJANJE INTERIERJEV (OPI)

Dijak mora dva dni pred popravnim izpitom iz modula poslati na e- mail učitelja:

– tloris stanovanja izrisan v programu AutoCad,

– referat (Wordov in PowerPoint-ov dokument),

– v okviru popravnega izpita mora dijak referat tudi predstaviti.

USTNI DEL, IZDELEK – ob 10.00 v učilnici 22

 Komisija:

Milena Škodnik, predsednica

Irenja Bevcl, izpraševalka

ČETRTEK, 2. 7. 2020

 

  1. PREDMET: M4 – SODOBNO GOSPODARSTVO (SGO ), DELOVANJE GOSPODARSTVA IN EKONOM. POSL. (DGE )

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 43

 Komisija:

Dora Najrajter, predsednica/izpraševalka

Karmen Grudnik, predsednica/izpraševalka

  1. PREDMET: INFORMATIKA (INF)

 IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 25

 Nadzorna učiteljica: Nevenka Žlebnik

 USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 25

 Komisija:

Aleksander Camlek, predsednik

Nevenka Žlebnik, izpraševalka

  1. PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA (SLO)

PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 39

Nadzorni učiteljici: Verica Jaušovec in Nataša Osojnik

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici 39

Komisija:

Nataša Osojnik, predsednica/izpraševalka

Verica Jaušovec, izpraševalka/predsednica

  1. PREDMET/MODUL: PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD)

Dijaki prinesejo ob 8.00 dokumentacijo praktičnega usposabljanja z delom ali se oglasijo zaradi napotitve na praktično usposabljanje z delom organizatorici PUD – a Martini Razdevšek v učilnici 40.

 5. ŠPORTNA VZGOJA – Dijaki se oglasijo učiteljici Marinki Dretnik ob 11.00 pred telovadnico šole.

Komisija:

Alenka Recko, predsednica

Marinka Dretnik, izpraševalka

PETEK, 3. 7. 2020

 

  1. PREDMET: GEOGRAFIJA (GEO)

 USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici 40

 Komisija:

Roman Založnik, predsednik

Vanda Bertoncelj, izpraševalka

  1. PROJEKTI IN POSLOVANJE PODJETJA (PPP)

IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 43

 Nadzorna učiteljica: Darja Sovinc

 USTNI DEL – ob 10.15 v učilnici 43

 Komisija:

Silva Ledinek, predsednica

Darja Sovinc, izpraševalka

 

  1. PREDMET: M8 – UPRAVNO-ADMINISTRATIVNO POSLOVANJE, (UAP/ADM)

IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 43

Nadzorna učiteljica: Dora Najrajter

 USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 43

 Komisija:

Dora Najrajter, predsednica

Darja Sovinc, izpraševalka

PONEDELJEK, 6. 7. 2020
  1. PREDMET/MODUL: MATEMATIKA (MAT)

 PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici 18

 Nadzorni učiteljici: Renata Gradišnik in Stina Vošner

 USTNI DEL – ob 11.45 v učilnici 18

 Komisija:

Stina Vošner, predsednica/izpraševalka

Renata Gradišnik, izpraševalka/predsednica

  1. PREDMET/MODUL: MATEMATIKA (MAT – GT1)

 PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici 18

 Nadzorni učitelj: Aleksander Camlek

 USTNI DEL – ob 11.30 v učilnici 18

 Komisija:

Aleksander Camlek, predsednik/izpraševalec

Renata Gradišnik, izpraševalka/predsednica

TOREK, 7. 7. 2020

 

  1. PREDMET/MODUL: ANGLEŠČINA (ANG)

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici 18

 Nadzorni učitelj: Roman Živič

 USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 18

Komisija:

Nataša Uranc, predsednica

Roman Živič, izpraševalec

  1. PREDMET/MODUL: ITALIJANŠČINA (ITA)

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 16

 Komisija:

Nataša Uranc, predsednica

Janko Uršnik, izpraševalec

  1. PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA (SLO – T1), PRODAJNO SPORAZUMEVANJE (PRS – T1)

PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 19

Nadzorna učiteljica: Nataša Osojnik

USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 19

Komisija:

Nataša Osojnik, predsednica

Verica Jaušovec, predsednica

4. PREDMET/MODUL:  PROJEKTIRANJE (PRO)

USTNI DEL, IZDELEK – ob 8.0o v DELAVNICI

 Komisija:

Milan Strmčnik, predsednik

Štefan Pirnat, izpraševalec

 

POMOČNIK RAVNATELJA

Roman Založnik