ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC

SREDNJA ŠOLA SLOVENJ GRADEC IN MUTA

Koroška ulica 11

2380 SLOVENJ GRADEC

SKUPNE GOVORILNE URE V SREDO,  5.  4.  2017 od 17. do 18. ure
lokacija SLOVENJ GRADEC

ODSOTNI PROFESORJI

  1. Suzana Planšak
  2. Vesna Robnik (nadomestni termin: v četrtek, 4. 2017, od 13.40 do 14.25)
  3. Janja Žigart
  4. Milan Strmčnik
  5. Alenka Helbl (nadomestni termin v sredo, 19. 4. 2017 ob 15. uri)
  6. Dora Najrajter

RAZPORED PROFESORJEV PO  UČILNICAH

Ime in priimek profesorja Št. učilnice
Stanislav Robnik, Milan Strmčnik 5
Milena Škodnik 15
Nataša Osojnik, Štefan Pirnat 21
Tomaž Šoster, Alenka Recko, Alemka Rapuc 6
Bernarda Klančnik, Andrej Klobčar 16
Barbara Gašperšič Vodopija (prisotnost od 17. do 17.30) 43
Dragomira Šavc, Aleksander Camlek 43
Simona Hudrap, Janez Globovnik 24
Matjaž Štraser, Ernest Kocuvan 30
Irenja Bevcl, Boris Pajer 7
Andrej Otto 19
Darja Sovinc 22
Nevenka Žlebnik 25
Nataša Uranc 27
Vesna Robnik 19
Verica Jaušovec, Renata Gradišnik 18
Mateja Gorišek Kab. Št. 12
Olga Jeznik, Marta Belič 39
Janja Žigart, Sonja Ferk 40
Verica Jaušovec Renata Gradišnik 18
Alenka Helbl, Vanja Banfro 42
Roman Živič, Karmen Grudnik 37
Natalija Černjak, Danica Pušnik 36

Ostali profesorji so v zbornici.

Vljudno vabljeni!

SKUPNE GOVORILNE URE V SREDO, 5. 4.  2017  od 17. do 18. ure, lokacija MUTA

 ODSOTNI PROFESORJI

  1. Veronika Sušnik
  2. Nataša Špegelj
  3. Tomaž Šoster
  4. Damjana Meža

 RAZPORED PROFESORJEV PO  UČILNICAH

Ime in priimek profesorja Št. učilnice
Andreja Breznik, Bogomir Likar Učilnica SLO
Karmen Ketiš, Jože Brunčko Učilnica DRU
Damjana Meža, Erika Pajtler Kabinet NAR
Andreja Preglav Verdinek, Helena Merkač Učilnica MAT
Berta Komprej, Peter Hergold Kabinet glasbe
Petra Straunik, Anica Ačko Mala učilnica
Jana Sterže Kabinet DRU
Veronika Sušnik Knjižnica
Roman Založnik Pisarna pomočnika ravnatelja
Nataša Špegelj, Marinka Dretnik Učilnica TJ

 

Ostali profesorji so v zbornici.

Vljudno vabljeni!

Ravnatelj

Bernard Kresnik, univ. dipl. ekon.