Slovenj Gradec, 22. 5. 2018

OBVESTILO

V torek, 29. 05. 2018 bo zaradi opravljanja pisnega izpita iz slovenščine na poklicni maturi prilagojen pouk (popoldan) na lokaciji Slovenj Gradec.

URNIK ZA GTT3, POUK V UČILNICI 19

URA PREDMET/MODUL UČITELJ OPOMBE
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 HOTELSKO RECEPTORSKA DELA OLGA JEZNIK
2. 12.00 – 12.45 HOTELSKO RECEPTORSKA DELA OLGA JEZNIK
3. 12.50 – 13.35 SLOVENŠČINA MARJA ZALOŽNIK SLO, N. Osojnik pripravi gradivo
4. 13.40 – 14.25 HOTELSKO RECEPTORSKA DELA MATEJA GORIŠEK
5. 14.30 – 15.15 ITALIJANŠČINA JANKO URŠNIK
6. 15.20 – 15.55 ANGLEŠČINA NATAŠA URANC
7. 16.00 – 16.45 NKD/TURIZEM VESNA ROBNIK
8. 16.50 – 17.35

 

URNIK ZA GH2, POUK V UČILNICI 16

URA PREDMET/MODUL UČITELJ OPOMBE
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 NARAVOSLOVJE DAMIJANA MEŽA
2. 12.00 – 12.45 SLOVENŠČINA MARTINA RAZDEVŠEK SLO, A. Helbl pripravi gradivo
3. 12.50 – 13.35 MATEMATIKA SONJA FERK
4. 13.40 – 14.25 MATEMATIKA SONJA FERK
5. 14.30 – 15.15 STROKOVNA NEMŠČINA TOMANA ES
6. 15.20 – 15.55  ZDRAVSTVENA VZGOJA (PISANJE TESTA)  JANKO URŠNIK Gradivo oz. testi v tajništvu

 

URNIK ZA T2, POUK V UČILNICI 16 (NAR, SLO, MAT), OSTALI PREDMETI V UČILNICI 18

URA PREDMET/MODUL UČITELJ OPOMBE
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 NARAVOSLOVJE DAMIJANA MEŽA
2. 12.00 – 12.45 SLOVENŠČINA MARTINA RAZDEVŠEK SLO, A. Helbl pripravi gradivo
3. 12.50 – 13.35 MATEMATIKA SONJA FERK
4. 13.40 – 14.25 MATEMATIKA SONJA FERK
5. 14.30 – 15.15 STROKOVNO NARAVOSLOVJE SIMONA HUDRAP
6. 15.20 – 15.55 NEMŠČINA 2 TOMANA ES
7. 16.00 – 16.45 TGS-TPK (t) DORA NAJRAJTER
8. 16.50 – 17.35 OBL (t) PETER HERGOLD

 

 URNIK ZA M2, POUK V UČILNICI 15

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 GSR (t) MILENA ŠKODNIK
2. 12.00 – 12.45 STPO (t) MILENA ŠKODNIK
3. 12.50 – 13.35 SLOVENŠČINA BARBARA GAŠPERŠIČ VODOPIJA SLO, N. Osojnik pripravi gradivo
4. 13.40 – 14.25 SLOVENŠČINA TOMANA ES SLO, N. Osojnik pripravi gradivo
5. 14.30 – 15.15 DRUŽBOSLOVJE ANDREJ KLOBČAR
6. 15.20 – 15.55 ANGLEŠČINA ROMAN ŽIVIČ
7. 16.00 – 16.45
8. 16.50 – 17.35

 

 URNIK ZA OL1, POUK V UČILNICI 7

URA PREDMET/MODUL UČITELJ OPOMBE
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 SLOVENŠČINA MARJA ZALOŽNIK SLO, V. Jaušovec pripravi gradivo
2. 12.00 – 12.45 NARAVOSLOVJE DAMIJANA MEŽA
3. 12.50 – 13.35 TZL (t) ANDREJ KLOBČAR TZL, S. Robnik pripravi gradivo
4. 13.40 – 14.25 ŠPORTNA VZGOJA BOŠTJAN REPAS TELOVADNICA
5. 14.30 – 15.15 ŠPORTNA VZGOJA BOŠTJAN REPAS TELOVADNICA
6. 15.20 – 15.55

 

POMOČNIK RAVNATELJA
Roman Založnik, prof.

V torek, 29. 05. 2018 bo zaradi opravljanja pisnega izpita iz slovenščine na poklicni maturi prilagojen pouk na lokaciji Muta.

 

URNIK ZA PV3

URA PREDMET/MODUL UČITELJ UČILNICA
1. 11.10 – 11.55 KOVs HELENA MERKAČ MAT
2. 12.00 – 12.45 SOCIOLOGIJA BOGOMIR LIKAR MAT
3. 12.50 – 13.35 RUP ALENKA RAPUC MAT
13.35 – 14.05 MALICA
4. 14.10 – 14.55 SLOVENŠČINA ALENKA RAPUC MAT, A, Ovnič pripravi gradivo
5. 15.00 – 15.45 MATEMATIKA ANDREJA PREGLAV VERDINEK MAT
6. 15.50 – 16.35
7. 16.40 – 17.25
8. 17.30 – 18.15

 

URNIK ZA OT3

URA PREDMET/MODUL UČITELJ UČILNICA
1. 11.10 – 11.55 NEMs JELKA SAMEC SEKEREŠ
2. 12.00 – 12.45 NEMs JELKA SAMEC SEKEREŠ
3. 12.50 – 13.35 NEMs JELKA SAMEC SEKEREŠ Nadomeščanje ANG
13.35 – 14.05 MALICA
4. 14.10 – 14.55 ETO JANA STERŽE PIN2
5. 15.00 – 15.45 ŠPORNA VZGOJA MARINKA DRETNIK OKOLICA ŠOLE
6. 15.50 – 16.35 ŠPORNA VZGOJA MARINKA DRETNIK OKOLICA ŠOLE