V torek, 11. 6. 2019, bo zaradi opravljanja pisnega izpita iz druge izpitne enote na poklicni maturi prilagojen pouk (popoldan) na lokaciji Slovenj Gradec.

Pouk v dopoldanskem času imajo samo OL1, pouk se izvaja v lesarski delavnici.

Dijakom razredov E1 in GTT1 pouk odpade, saj so ta dan nadomestili s popoldanskimi interesnimi dejavnostmi v torek, 5. 2. 2019, ki je vseboval ogled gledališke predstave v Ljubljani.

 

URNIK ZA GH2, POUK V UČILNICI 16

URA PREDMET/MODUL UČITELJ OPOMBE
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 SLOVENŠČINA NATAŠA OSOJNIK
2. 12.00 – 12.45 PJP/PREHRANA BARBARA GAŠPERŠIČ VODOPIJA
3. 12.50 – 13.35 REO/PREHRANA BARBARA GAŠPERŠIČ VODOPIJA
4 13.40 – 14.25 DRUŽBOSLOVJE ANDREJ KLOBČAR
5. 14.30 – 15.15 NARAVOSLOVJE DAMIJANA MEŽA
6. 15.20 – 16.05 ANGLEŠČINA NATAŠA URANC
7. 16.10 – 16.55 STROKOVNA NEMŠČINA TOMANA ES/J. S. SEKEREŠ Ura odpade in se nadomesti v četrtek, 13. 6. 2019, 1. šolsko uro

 

 

URNIK ZA M2, POUK V UČILNICI 24 (DRU, ANG, NAR), ostala dva predmeta (GSR in OSP) v uč. 15

URA PREDMET/MODUL UČITELJ OPOMBE
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 DRUŽBOSLOVJE ANDREJ KLOBČAR
2. 12.00 – 12.45 DRUŽBOSLOVJE ANDREJ KLOBČAR
3. 12.50 – 13.35 ANGLEŠČINA TOMAŽ ŠOSTER
4 13.40 – 14.25 NARAVOSLOVJE DAMIJANA MEŽA
5. 14.30 – 15.15 GSR ODPADE  Učitelj in dijaki nadomestili uro (4. 6.2019, 8. uro)
6. 15.20 – 16.05 OSP ODPADE  Učitelj in dijaki nadomestili uro (10. 6.2019, 8. uro)
7. 16.10 – 16.55

                                                                                                                                                    

URNIK ZA T2, POUK V UČILNICI 24

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 DRUŽBOSLOVJE ANDREJ KLOBČAR
2. 12.00 – 12.45 DRUŽBOSLOVJE ANDREJ KLOBČAR
3. 12.50 – 13.35 ANGLEŠČINA TOMAŽ ŠOSTER
4. 13.40 – 14.25 NARAVOSLOVJE DAMIJANA MEŽA
5. 14.30 – 15.15 OBL PETER HERGOLD
6. 15.20 – 16.05 ŠPORTNA VZGOJA HUBERT TRATNIK, ALENKA RECKO pouk v telovadnici
7. 16.10 – 16.55 ŠPORTNA VZGOJA HUBERT TRATNIK, ALENKA RECKO pouk v telovadnici

 

URNIK ZA OL1, POUK V LESARSKI DELAVNICI

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
1. 7.00 – 7.45 STO/ PRAKTIČNI POUK MARKO KALAJŽIČ
2. 7.50 – 8.35 STO/ PRAKTIČNI POUK MARKO KALAJŽIČ
3. 8.40 – 9.25 STO/ PRAKTIČNI POUK MARKO KALAJŽIČ
4. 9.30 – 10.15 MALICA
5. 10.20 – 11.05 STO/ PRAKTIČNI POUK MARKO KALAJŽIČ
6. 11.10 – 11.55 STO/ PRAKTIČNI POUK MARKO KALAJŽIČ
7. 12.00 – 12.45 STO/ PRAKTIČNI POUK MARKO KALAJŽIČ

 

 

POMOČNIK RAVNATELJA

  Roman Založnik