OBVESTILO

V ponedeljek, 05. 06. 2017 bo zaradi opravljanja pisnega izpita iz nemščine na poklicni maturi in slovenščine na zaključnem izpitu prilagojen pouk (popoldan) na lokaciji Slovenj Gradec.

Pouk v dopoldanskem času po urniku imajo samo OL1, GH2 in M2, ker se prvi del pouk izvaja v kuhinji in lesarski delavnici.

URNIK ZA E1 IN GTT1, POUK V UČILNICI 18

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
OD 10.15 NAPREJ MALICA
1. 11.10 – 11.55 ZGODOVINA BOGOMIR LIKAR
2. 12.00 – 12.45 ZGODOVINA BOGOMIR LIKAR
3. 12.50 – 13.35 GEOGRAFIJA ROMAN ZALOŽNIK
4. 13.40 – 14.25 BIOLOGIJA SIMONA HUDRAP
5. 14.30 – 15.15 MATEMATIKA RENATA GRADIŠNIK
6. 15.20 – 16.05 SLOVENŠČINA VERICA JAUŠOVEC

 

URNIK ZA E2, POUK V UČILNICI 16

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
OD 10.15 NAPREJ MALICA
1. 11.10 – 11.55 OKOLJEVARSTVENA VZGOJA MARJA ZALOŽNIK
2. 12.00 – 12.45 SLOVENŠČINA ALENKA HELBL
3. 12.50 – 13.35 ANGLEŠČINA NATAŠA URANC
4. 13.40 – 14.25 NEMŠČINA IRENA LAJMIŠ
5. 14.30 – 15.15 BIOLOGIJA SIMONA HUDRAP
6. 15.20 – 16.05 ZGODOVINA BOGOMIR LIKAR

 

URNIK ZA E3, POUK V UČILNICI 22 (PPD-MAN) IN V UČILNICI 25 (PPR-IKT)

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 PPD-MAN DARJA SOVINC
2. 12.00 – 12.45 PPD-MAN DARJA SOVINC
3. 12.50 – 13.35 PPD-MAN /PPR-IKT DARJA SOVINC/NEVENKA ŽLEBNIK
4. 13.40 – 14.25 PPD-MAN /PPR-IKT DARJA SOVINC/NEVENKA ŽLEBNIK
5. 14.30 – 15.15 PPD-MAN /PPR-IKT DARJA SOVINC/NEVENKA ŽLEBNIK
6. 15.20 – 15.55 PPD-MAN /PPR-IKT DARJA SOVINC/NEVENKA ŽLEBNIK
7. 16.00 – 16.45 PPD-MAN DARJA SOVINC
8. 16.50 – 17.35 PPD-MAN DARJA SOVINC
9. 17.40 – 18.25


URNIK ZA GTT3, POUK V UČILNICI 19 (NEM, HRD(t), SLO, NKD/PRE), V UČILNICI 27 (HRD(p))

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 HOTELSKO RECEPTORSKA DELA (p) OLGA JEZNIK
2. 12.00 – 12.45 HOTELSKO RECEPTORSKA DELA (p) OLGA JEZNIK
3. 12.50 – 13.35 NEMŠČINA JANJA ŽIGART
4. 13.40 – 14.25 HOTELSKO RECEPTORSKA DELA(t) MATEJA GORIŠEK
5. 14.30 – 15.15 SLOVENŠČINA VERICA JAUŠOVEC
6. 15.20 – 15.55 NKD/PREHRANA BARBARA GAŠPERŠIČ VODOPIJA
7. 16.00 – 16.45 ŠPORTNA VZGOJA BOŠTJAN REPAS
8. 16.50 – 17.35 ŠPORTNA VZGOJA BOŠTJAN REPAS


URNIK ZA GH2, POUK V UČILNICI 7 (ZDV in MAT), V UČILNICI KUHARSTVA (KUH)

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
1. 7.00 – 7.45 KUHARSTVO BERNARDA KLANČNIK
2. 7.50 – 8.35 KUHARSTVO BERNARDA KLANČNIK
3. 8.40 – 9.25 KUHARSTVO BERNARDA KLANČNIK
4. 9.30 – 10.15 KUHARSTVO BERNARDA KLANČNIK
5. 10.20 – 11.05 MALICA
6. 11.10 – 11.55 ZDRAVSTVENA VZGOJA JASNA KOLAR
7. 12.00 – 12.45 ZDRAVSTVENA VZGOJA JASNA KOLAR
8. 12.50 – 13.35 MATEMATIKA KATJA KOTNIK

 

URNIK ZA M2, POUK V LESARSKI DELAVNICI (OLP), V UČILNICI 24 (DRU)

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
1. 7.00 – 7.45 OLP ŠTEFAN PIRNAT
2. 7.50 – 8.35 OLP ŠTEFAN PIRNAT
3. 8.40 – 9.25 OLP ŠTEFAN PIRNAT
4. 9.30 – 10.15 MALICA
5. 10.20 – 11.05 OLP ŠTEFAN PIRNAT/ MILAN STRMČNIK
6. 11.10 – 11.55 OLP ŠTEFAN PIRNAT/ MILAN STRMČNIK
7. 12.00 – 12.45 OLP ŠTEFAN PIRNAT/ MILAN STRMČNIK
8. 12.50 – 13.35 DRUŽBOSLOVJE BOGOMIR LIKAR
9. 13.40 – 14.25 DRUŽBOSLOVJE BOGOMIR LIKAR

 

URNIK ZA T2, POUK V UČILNICI 24 (DRU)

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 M3 – PDP MATJAŽ ŠTRASER
2. 12.00 – 12.45 M3 – PDP MATJAŽ ŠTRASER
3. 12.50 – 13.35 DRUŽBOSLOVJE BOGOMIR LIKAR
4. 13.40 – 14.25 DRUŽBOSLOVJE BOGOMIR LIKAR
5. 14.30 – 15.15 NEMŠČINA IRENA LAJMIŠ


URNIK ZA OL1, POUK V LESARSKI DELAVNICI, V UČILNICI 6 (SLO, IZD)

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
1. 7.00 – 7.45 PRAKTIČNI POUK MILAN STRMČNIK
2. 7.50 – 8.35 PRAKTIČNI POUK MILAN STRMČNIK
3. 8.40 – 9.25 PRAKTIČNI POUK MILAN STRMČNIK
4. 9.30 – 10.15 PRAKTIČNI POUK MILAN STRMČNIK
5. 10.20 – 11.05 MALICA
6. 11.10 – 11.55 SLOVENŠČINA NATAŠA OSOJNIK
7. 12.00 – 12.45 IZD STANISLAV ROBNIK

 

URNIK ZA LT1, POUK V UČILNICI 15

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 UMETNOST JOŽE BRUNČKO
2. 12.00 – 12.45 GEOGRAFIJA MARJA ZALOŽNIK
3. 12.50 – 13.35 TVORIVA MILENA ŠKODNIK
4. 13.40 – 14.25 MATEMATIKA RENATA GRADIŠNIK

 

URNIK ZA GT1, POUK V UČILNICI 21

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 SLOVENŠČINA ALENKA HELBL
2. 12.00 – 12.45 ANGLEŠČINA NATAŠA URANC
3. 12.50 – 13.35 BIOLOGIJA SIMONA HUDRAP
4. 13.40 – 14.25 GEOGRAFIJA MARJA ZALOŽNIK
5. 14.30 – 15.15 UMETNOST JOŽE BRUNČKO
6. 15.20 – 16.05 ŠPORTNA VZGOJA BOŠTJAN REPAS
7. 16.10 – 16.55 ŠPORTNA VZGOJA BOŠTJAN REPAS

 

URNIK ZA ET1, POUK V UČILNICI 15 (UME, GEO, MAT), V UČILNICI 30 (NEM)

URA PREDMET/MODUL UČITELJ
10.15 – 11.05 MALICA
1. 11.10 – 11.55 UMETNOST JOŽE BRUNČKO
2. 12.00 – 12.45 GEOGRAFIJA MARJA ZALOŽNIK
3. 12.50 – 13.35 NEMŠČINA IRENA LAJMIŠ
4. 13.40 – 14.25 MATEMATIKA RENATA GRADIŠNIK

POMOČNIK RAVNATELJA

Roman Založnik, prof.