RAZPORED POPRAVNIH, DOPOLNILNIH IN PREDMETNIH IZPITOV NA LOKACIJI SLOVENJ GRADEC, V ČASU OD 16. 8. 2022 DO 26. 8. 2022

TOREK, 16. 8. 2022

1. PREDMET/MODUL: PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD)

Dijaki prinesejo ob 7.30 dokumentacijo praktičnega usposabljanja z delom ali se oglasijo zaradi napotitve na praktično usposabljanje z delom organizatorici PUD – a Vanji Lužnic v učilnici 25.

2. PREDMET: POSLOVANJE TRGOVSKEGA PODJETJA (T1)

IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici 25

Nadzorna učiteljica: Vanja Lužnic

USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 25

Komisija:

Nevenka Žlebnik, predsednica

Vanja Lužnic, izpraševalka

3. PREDMET: EKONOMIJA IN GOSPODARJENJE (GTT4)

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici C5

Komisija:

Vanja Lužnic, predsednica

Karmen Grudnik, izpraševalka (namesto Mateje Gorišek)

4. PREDMET/MODUL: ANGLEŠČINA

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici C6

Nadzorna učitelja: Roman Živič in Nataša Uranc

USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici C5

Komisija:

Roman Živič, izpraševalec, predsednik

Nataša Uranc, izpraševalka, predsednica

5. PREDMET: DRUŽBOSLOVJE IN NARAVOSLOVJE (DIN/NARAVOSLOVJE), TEMELJI GOSPODARSTVA

USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici C9

Komisija:

Simona Hudrap, predsednica

Damijana Meža, izpraševalka

6. PREDMET/MODUL: ITALIJANŠČINA

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici C10

Nadzorni učitelj: Janko Uršnik

USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici C10

Komisija:

Nataša Špegelj, predsednica

Janko Uršnik, izpraševalec

7. PREDMET/MODUL: MASIVNO POHIŠTVO (M3)

PISNI DEL  – Ob 9.00 v učilnici C11

Nadzorni učitelj: Stanislav Robnik

USTNI DEL, IZDELEK – ob 10.00 v učilnici C11

Komisija:

Irenja Bevcl, predsednica

Stanislav Robnik, izpraševalec

8. PREDMET/MODUL: STROKOVNA NEMŠČINA

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici C12

Nadzorna učiteljica: Janja Žigart

USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici C12

Komisija:

Nataša Knez, predsednica

Janja Žigart, izpraševalka

SREDA, 17. 8. 2022

1. PREDMET/MODUL: MATEMATIKA

PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici C5

Nadzorni učiteljici: Renata Gradišnik in Stina Vošner

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici C5

Komisija:

Stina Vošner, predsednica, izpraševalka

Renata Gradišnik, izpraševalka, predsednica

2. PREDMET/MODUL: OBLIKOVANJE PRODAJNEGA PROSTORA (T1)

USTNI DEL, IZDELEK – ob 8.00 v učilnici C6

Komisija:

Jože Brunčko, predsednik

Peter Hergold, izpraševalec

3. PREDMET/MODUL: KOMUNICIRANJE IN POSLOVANJE (KOP/SŽB)

IZDELEK OZ. STORITEV – USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici STREŽBE

Komisija:

Janez Globovnik, predsednik

Dragomira Šavc, izpraševalka

ČETRTEK, 18. 8. 2022

1. PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA

PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici C5

Nadzorni učiteljici: Verica Jaušovec in Nataša Osojnik

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici C5

Komisija:

Nataša Osojnik, predsednica/izpraševalka

Verica Jaušovec, izpraševalka/predsednica

2. PREDMET/MODUL: PRAKTIČNI POUK (OL2)

USTNI DEL, IZDELEK – ob 9.00 v lesarski delavnici

Komisija:

Boris Pajer, predsednik

Boštjan Temniker, izpraševalec

3. PREDMET/MODUL: TEMELJI GOSPODARSTVA (TGS – Pravno organizacijski vidiki poslovanja)

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici C11

Komisija:

Olga Jeznik, predsednica

Dora Najrajter, izpraševalka

PETEK, 19. 8. 2022

1. PREDMET: NARAVNA IN KULTURNA DEDIŠČINA (NKD/PREH), PONUDBA JEDI IN PIJAČ (PJP/PREH), TURISTIČNO DESTINACIJSKI MENEDŽMENT (TDM)

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici C5

Komisija:

Barbara Gašperšič Vodopija, predsednica, izpraševalka

Mateja Gorišek, izpraševalka, predsednica

2. PREDMET: POSLOVANJE PODJETIJ (E2), SODOBNO GOSPODARSTVO (E3)

IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici C6

Nadzorna učiteljica: Darja Sovinc

USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici C6

Komisija:

Janez Globovnik, predsednik

Darja Sovinc, izpraševalka

POMOČNIK RAVNATELJA

Roman Založnik