RAZPORED POPRAVNIH IN PREDMETNIH IZPITOV NA LOKACIJI MUTA,

V ČASU OD 30. 06. 2017 do 11. 07. 2017

 

PETEK, 30. 6. 2017

 

  1. PREDMET/MODUL: STROKOVNA NEMŠČINA

USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici TUJ1

Komisija:

Irena Lajmiš, predsednica /izpraševalka

Jelka Samec Sekereš, izpraševalka/predsednica

Nataša Špegelj, članica

  1. PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA, PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD)

PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici SLO

Nadzorna učiteljica: Anica Ovnič

USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici SLO

Komisija:

Andreja Breznik, predsednica

Anica Ovnič, izpraševalka

Veronika Sušnik, članica

  1. PREDMET/MODUL: ZGODOVINA, RAZVOJ IN UČENJE PREDŠOLSKIH OTROK

USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici DRU

Komisija:

Alenka Rapuc, predsednica/izpraševalka

Jana Sterže izpraševalka/predsednica

Bogomir Likar, član

Tadeja Dimc, članica

  1. PREDMET/MODUL: MATERIALI IN OKOLJE (MAO), OKOLJEVARSTVENA ZAKONODAJA (ZAK), BOTANIKA

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici DRU

Nadzorni učiteljici: Jana Sterže in Karmen Ketiš

Komisija:

Karmen Ketiš, predsednica

Jana Sterže, izpraševalka

Bogomir Likar, član

PONEDELJEK, 3. 7. 2017
  1. PREDMET/MODUL: MATEMATIKA, MATEMATIKA KOT IGRA

PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici MAT

Nadzorna učiteljica: Andreja Preglav Verdinek

USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici MAT

 Komisija:

Aleksander Camlek, predsednik

Andreja Preglav Verdinek, izpraševalka

Tomaž Šoster, član

TOREK, 4. 7. 2017
  1. PREDMET/MODUL:

UMETNOST, M6 – LIKOVNO, GLASBENO IN PLESNO IZRAŽANJE (LGP), M7 – USTVARJALNO IZRAŽANJE (instrument, ples, glasba, likovna), GLASBENO IZRAŽANJE (GLI)

USTNI DEL, IZVEDBA DEJAVNOSTI – ob 9.00 v učilnicah: STR2, MAN, PLESNA UČILNICA

Komisija:

Berta Komprej, predsednica/izpraševalka

Petra Straunik, izpraševalka/predsednica

Almira Rogina, izpraševalka/članica

Alenka Recko, izpraševalka/članica

Jože Brunčko, izpraševalec/član

  1. PREDMET/MODUL: OKOLJEVARSTVENE TEHNOLOGIJE (OVT), REŠEVANJE OKOLJSKIH PROBLEMOV (ROP)

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici DRU

Nadzorni učiteljici: Jana Sterže in Karmen Ketiš

Komisija:

Karmen Ketiš, predsednica/izpraševalka

Jana Sterže, izpraševalka/predsednica

Helena Merkač, članica

SREDA, 5. 7. 2017
  1. PREDMET/MODUL: FIZKA

PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici MAT

Nadzorni učitelj: Janez Harum

USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici MAT

 Komisija:

Andreja Preglav Verdinek, predsednik

Janez Harum, izpraševalec

Jože Brunčko, član

  1. PREDMET/MODUL: KEMIJA, BIOLOGIJA

USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici NAR

Komisija:

Simona Hudrap, predsednica

Damijana Meža, izpraševalka

Peter Hergold, član

PETEK, 7. 7. 2017
  1. PREDMET/MODUL: MATERIALI IN OKOLJE (MAO),

PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici DRU

Nadzorna učiteljica: Jana Sterže

Komisija:

Karmen Ketiš, predsednica

Jana Sterže, izpraševalka

Roman Založnik, član

                                                                                                            POMOČNIK RAVNATELJA

                                                                                                             Roman Založnik, prof.