RAZPORED POPRAVNIH IN PREDMETNIH IZPITOV NA LOKACIJI MUTA,
V ČASU OD 16. 8. 2019 do 31. 8. 2019
PETEK, 16. 8. 2019 |
- PREDMET/MODUL: MATEMATIKA, MATEMATIKA KOT IGRA
PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici MAT
Nadzorna učiteljica: Andreja Preglav Verdinek
USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici MAT
Komisija:
Janez Harum, predsednik
Andreja Preglav Verdinek, izpraševalka
Aleksander Camlek, član
- PREDMET/MODUL: USTVARJAMO SKUPAJ (USK)
USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici STR3
Komisija:
Alenka Rapuc, predsednica
Veronika Sušnik izpraševalka/predsednica
Bogomir Likar, član
PONEDELJEK, 19. 8. 2019 |
- PREDMET/MODUL: REŠEVANJE OKOLJSKIH PROBLEMOV (ROP)
PISNI DEL – ob 9.00 v učilnici PIN2
Nadzorna učiteljica: Jana Sterže
Komisija:
Damijana Meža, predsednica
Jana Sterže, izpraševalka
Tomaž Šoster, član
- PREDMET/MODUL: BIOLOGIJA
USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici NAR
Komisija:
Damijana Meža, predsednica/izpraševalka
Erika Pajtler, izpraševalka/predsednica
Tomaž Šoster, član
- PREDMET/MODUL: RAZVOJ IN UČENJE PREDŠOLSKIH OTROK (RUP), PREDŠOLSKA PEDAGOGIKA (PRP), KURIKULUM ODDELKA V VRTCU
USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici STR3
Komisija:
Alenka Rapuc, predsednica/izpraševalka
Helena Merkač izpraševalka/predsednica
Jože Brunčko, član
TOREK, 20. 8. 2019 |
- PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA, PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD)
PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici SLO
Nadzorna učiteljica: Alenka Helbl
USTNI DEL – ob 10.30 v učilnici SLO
Komisija:
Andreja Breznik, predsednica
Alenka Helbl, izpraševalka
Janez Globovnik, član
ZA PUD se dijaki se oglasijo ob 8.00 v kabinetu organizatorice PUD – a Andreje Breznik.
- PREDMET/MODUL:
UMETNOST, M6 – LIKOVNO, GLASBENO IN PLESNO IZRAŽANJE (LGP) – PVPT (Poklicni tečaj)
USTNI DEL, IZVEDBA DEJAVNOSTI – ob 8.00 v učilnicah: STR2, MAN, PLESNA UČILNICA
Komisija:
Berta Komprej, predsednica/izpraševalka
Petra Straunik, izpraševalka/predsednica
Alenka Recko, izpraševalka/članica
- PREDMET/MODUL: ID (ŠPORTNI DNEVI)
ŠPORTNA VZGOJA – IZPITA SE IZVAJA NA LOKACIJI SLOVENJ GRADEC
IZVEDBA INTERESNE DEJAVNOSTI (športni dnevi) in ŠPORTNA VZGOJA – Dijaki se oglasijo učiteljici Marinki Dretnik in Alenki Recko, ob 11.00, v TELOVADNICI šole, na Koroški 11.
Komisija:
Alenka Recko, predsednica/izpraševalka
Marinka Dretnik, izpraševalka/predsednica
Natalija Fužir, članica
- PREDMET/MODUL: STROKOVNA NEMŠČINA
USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici TUJ1
Komisija:
Nataša Špegelj, predsednica
Jelka Samec Sekereš, izpraševalka
Karmen Ketiš, članica
SREDA, 21. 8. 2019 |
- PREDMET/MODUL: VARNO IN ZDRAVO OKOLJE
USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici NAR
Komisija:
Karmen Ketiš, predsednica
Erika Pajtler, izpraševalka
Peter Hergold, član
POMOČNIK RAVNATELJA
Roman Založnik, prof.