»Bilo bi čudovito,

če bi mladost znala vse, kar zmore,

in starost zmogla vse, kar zna.« 

Burmanska modrost

Spoštovani!

Pa je ponovno tukaj … Novo šolsko leto namreč … Šolsko leto 2021/22.

Šolska vrata bomo odprliv sredo, 1. septembra 2021.

Začetek bo prijeten in brez pouka.

Pred šolo vas bodo pričakali razredniki in vas usmerili in pospremili v učilnice.

Razpored po letnikih in lokacijah:

  1. Dijaki 1. letnikov v vseh programih na lokaciji Slovenj Gradec (M1, E1, GTT1, T1, GH1, OL1 + OL2) in dijaki PV3 ter OT3 na Muti začnejo s poukom ob 8.00.
  2. Dijaki 1. letnikov v programih PV1 in OT1 na lokaciji MUTA začnejo s poukom ob 9.00.
  3. Dijaki 2. letnikov v vseh programih (PV2, OT2, E2, GTT2, M2, T2, GH2) začnejo s poukom na svoji lokaciji ob 8.30.
  4. Dijaki 3. letnikov v vseh programih v Slovenj Gradcu (E3, GTT3) začnejo s poukom na svoji lokaciji ob 9.30.
  5. Dijaki 4. letnikov v vseh programih SSI in PTI (PV4, OT4, E4, GTT4, GT1+LT1+ET1 in GT2+LT2+ET2) začnejo s poukom na svoji lokaciji ob 10.00.

OBVESTILA ZA DIJAKE PRED VSTOPOM V ŠOLO

  • Prvi šolski dan boste imeli samo razredne ure, 1. letniki predvidoma tri, ostali letniki predvidoma dve. Razredniki vam bodo predstavili način dela v novem šol. letu.
  • Dijaki morate pri vstopu v šolo OBVEZNO oddati razredniku podpisano izjavo (na spletni strani šole) ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19.
  • V šolo lahko vstopate samo s svojo zaščitno masko, ki jo morate obvezno nositi tudi v šolskih prostorih.
  • Pazite na pravilno higieno rok in kašlja, masko lahko snamete samo v primeru, ko imamo zagotovljeno ustrezno medsebojno razdaljo – vsaj 1, 5 metra in dosledno upoštevate navodila NIJZ ter šolska pravila.
  • Če niste zdravi ali pa vam je bila odrejena karantena, ostanite doma in to sporočite razredniku, da bomo lahko ustrezno načrtovali delo.
  •  Za prvi šolski dan si sami prinesite svojo malico.

             RAVNATELJ

             Bernard Kresnik, univ. dipl. ekon.

RAZPORED UČILNIC PO RAZREDIH ZA PRVI ŠOLSKI DAN:

ŠT.RAZ.PROGRAMRAZREDNIKUČILNICAČAS
1OL1OBEDLOVALEC LESAStanislav Robnik218.00
2OL2OBDELOVALEC LESAStanislav Robnik218.00
3M1MIZARIrenja Bevcl158.00
4M2MIZARAlenka Recko368.30
6GH1GAS. IN HOTELSKE STORITVESonja Ferk248.00
7GH2GAS. IN HOTELSKE STORITVEDamijana Meža (nadomešča Suzana Planšak)378.30
9T1TRGOVECSonja Ferk248.00
10T2TRGOVECDamijana Meža (nadomešča Janez Globovnik)378.30
12LT1LESARSKI TEHNIK (PTI)Andrej Klobčar4310.00
13LT2LESARSKI TEHNIK (PTI)Nataša Uranc710.00
14ET1EKONOMSKI TEHNIK (PTI)Andrej Klobčar4310.00
15ET2EKONOMSKI TEHNIK (PTI)Nataša Uranc710.00
16GT1GASTRONOMIJA (PTI)Andrej Klobčar4310.00
17GT2GASTRONOMIJA (PTI)Nataša Uranc710.00
18GTT1GASTRONOMIJA IN TURIZEMJanja Žigart168.00
19GTT2GASTRONOMIJA IN TURIZEMVerica Jauševec198.30
20GTT3GASTRONOMIJA IN TURIZEMMateja Gorišek409.30
21GTT4GASTRONOMIJA IN TURIZEMRoman Živič1810.00
22E1EKONOMSKI TEHNIKDarja Sovinc258.00
23E2EKONOMSKI TEHNIKVerica Jauševec198.30
24E3EKONOMSKI TEHNIKAlenka Helbl399.30
25E4EKONOMSKI TEHNIKRoman Živič1810.00
26PV1PREDŠOLSKA VZGOJAAndreja Preglav VerdinekGLASBA9.00
27PV2PREDŠOLSKA VZGOJABerta KomprejDRU8.30
28PV3PREDŠOLSKA VZGOJAPetra StraunikSTROK8.00
29PV4PREDŠOLSKA VZGOJAAndreja BreznikMAT10.00
30OT1OKOLJEVARSTVENI TEHNIKMarinka DretnikINF29.00
31OT2OKOLJEVARSTVENI TEHNIKJana SteržeNAR8.30
32OT3OKOLJEVARSTVENI TEHNIKNataša ŠpegeljSLO8.00
33OT4OKOLJEVARSTVENI TEHNIKJelka Helena Samec Sekereš (nadomešča Vanja Banfro)TUJ110.00