Leto 2016 se hitro izteka. Tega se vsi zelo veselimo, zato se bomo v tem duhu tudi od njega poslovili.

Dijaki in profesorji!

Dijaki se skupaj z učitelji zberemo v petek, 23. 12. 2016, ob 8.45  v učilnicah, na šoli v Slovenj Gradcu.

 Kako?

A. Dijaki z lokacije Muta (iz dravske in mežiške doline) se pripeljejo v Slovenj Gradec z lokalnimi avtobusi. Za vstop na avtobus morajo pokazati vozovnico ali potrdilo o vpisu.

B. Za tiste dijake, ki ste prijavljeni na malico v NamaNovi, je od 8.00 organizirana malica in sicer po naslednjem razporedu:

a) Od 8.00 do 8.20 prvi in drugi letniki vseh programov

b) Od 8.20 do 8.40 tretji in četrti letniki vseh programov

C. Vsi dijaki gredo po razporedu ob 8.45 v učilnice, od koder jih v avlo spremljajo učitelji (glej razpored spodaj).

D. OB 9.00 BO V AVLI ŠOLE V SLOVENJ GRADCU KULTURNA PRIREDITEV OB DNEVU SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI.

E. Takoj po prireditvi (približno ob 9.30) gremo v Kulturni dom Stari trg, kjer nas bo do 11.30 zabaval in plesno ogreval DJ Boris.

F. Po koncertu se dijaki odpravijo domov z lokalnimi avtobusi.

VSI poskrbimo, da bosta oba dela prireditve potekala v skladu s pravili.

Organizator prireditve                                                                                                  Pomočnik ravnatelja

Dijaška skupnost                                                                                                        Roman Založnik, prof.

Alenka Helbl, prof.

RAZPORED – RAZREDI, UČILNICE, UČITELJI

ŠT. RAZ. UČILNICA RAZREDNIK/SO RAZREDNIK/SPREMLJEVALEC
1. 1/2 OL (11) + M1 (22) 5 Stanislav Robnik/Milan Strmčnik/Milena Škodnik
2. M2 (13) + M3 (10) 6 Nataša Osojnik/Štefan Pirnat/Tomaž Šoster/Boris Pajer
3. E1 (12) + GTT1 (18) 37 Verica Jaušovec/Renata Gradišnik
4. OT2 (11) + OT3 (17)   21 Nataša Špegelj/Karmen Ketiš/Erika Pajtler/J. S. Sekereš
5. ET1 (8), GT1 (15)  = 22 Darja Sovinc/Nataša Uranc
6. ET2 (7), T3 (13) 25 Nevenka Žlebnik/Alenka Recko/Alenka Rapuc
7. GH1 (12), GH2 (18) 39 Bernarda Klančnik/B. Gašperšič Vodopija/Erika Ošlak
8. T1 (20), T2 (12) 24 Simona Hudrap/Janez Globovnik/Matjaž Štraser/Ernest Kocuvan
9. PV1 (30) 18 Peter Hergold/Saša Voler
10. GTT2 (22), LT1 (8) 43 Aleksander Camlek/Irenja Bevcl/Janez Harum, galerija
11. GTT3 (26), GT2 (7) 27 Olga Jeznik/Vesna Robnik/Boštjan Repas, galerija
12. GTT4 (28) 40 Sonja Ferk/Suzana Planšak/ Janko Uršnik
13. OT4 (20), OT1 (9) 19 Jana Sterže/Damijana Meža
14. E2 (16), LT2 (14) 42 Alenka Helbl/Vanja Banfro/Dora Najrajter/Andrej Otto
15. E3 (22) 30 Roman Živič/Irena Lajmiš
16. PV3 (27) 7 Andreja Breznik/Bogomir Likar
17. E4 (22) 36 Natalija Černjak/Karmen Grudnik/Dragomira Šavc
18. PTPV (15) avla Veronika Sušnik/Lidija Ajtnik, galerija
19. PV2 (27) 15 Petra Straunik/Marinka Dretnik
20. PV4 (30) 16 A. Preglav Verdinek/Anica Ovnič/Almira Rogina

 

Fotografiranje novoletne prireditve: T. Šoster

RAVNATELJ

Bernard Kresnik, univ. dipl. ekon.