RAZPORED POPRAVNIH, DOPOLNILNIH IN PREDMETNIH IZPITOV NA LOKACIJI SLOVENJ GRADEC V ČASU OD 17. 8. 2020 DO 20. 8. 2020
Dijake prosimo, da pri vstopu v šolo oddajo dežurnemu učitelju podpisano izjavo (na spletni strani šole) ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19, obvezno nosijo maske v šolskih prostorih in dosledno upoštevajo navodila NIJZ-a.
PONEDELJEK, 17. 8. 2020 |
1. PREDMET: POSLOVNI PROJEKTI (PPR), KOMERCIALNO POSLOVANJE (KOP)
IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v učilnica 22
Nadzorna učiteljica: Darja Sovinc
USTNI DEL – ob 10.00 v učilnici 22
Komisija:
Silva Ledinek, predsednica, izpraševalka
Darja Sovinc, izpraševalka, predsednica
2. PREDMET/MODUL: OBDELAVA TURISTIČNIH INFORMACIJ (OTI)
IZDELEK OZ. STORITEV – USTNI DEL – ob 8.00 v učilnici 18
Komisija:
Janez Globovnik, predsednik
Matjaž Štraser, izpraševalec
3. PREDMET: KEMIJA (KEM), NARAVOSLOVJE (NAR)
USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 21
Komisija:
Simona Hudrap, predsednica
Damijana Meža, izpraševalka
4. PREDMET/MODUL: GOSPODARJENJE IN STROKOVNO RAČUNSTVO (GSR), PROJEKTIRANJE (PRT), OSNOVE LESARSTVA (OLE)
PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 16
Nadzorna učiteljica: Milena Škodnik
USTNI DEL, IZDELEK – ob 10.00 v učilnici 16
Komisija:
Irenja Bevcl, predsednica
Milena Škodnik, izpraševalka
5. PREDMET/MODUL: ANGLEŠČINA (ANG)
PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici 19
Nadzorni učitelj: Roman Živič
USTNI DEL – ob 9.10 v učilnici 19
Komisija:
Nataša Uranc, predsednica
Roman Živič, izpraševalec
TOREK, 18. 8. 2020 |
1. PREDMET/MODUL: CNC TEHNOLOGIJA
USTNI DEL, IZDELEK – ob 9.00 v LESARSKI DELAVNICI
Komisija:
Milan Strmčnik, predsednik
Andrej Otto, izpraševalec
2. PREDMET: M4 – SODOBNO GOSPODARSTVO (SGO), DELOVANJE GOSPODARSTVA IN EKONOM. POSL. (DGE), UPRAVNO-ADMINISTRATIVNO POSLOVANJE (UAP)
USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 16
Komisija:
Dora Najrajter, predsednica/izpraševalka
Karmen Grudnik, predsednica/izpraševalka
3. PREDMET/MODUL: SLOVENŠČINA (SLO) ), PRODAJNO SPORAZUMEVANJE (PRS)
PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 18
Nadzorni učiteljici: Verica Jaušovec in Nataša Osojnik
USTNI DEL – ob 11.00 v učilnici 18
Komisija:
Nataša Osojnik, predsednica/izpraševalka
Verica Jaušovec, izpraševalka/predsednica
4. PREDMET/MODUL: ITALIJANŠČINA (ITA)
USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 19
Komisija:
Janja Žigart, predsednica
Janko Uršnik, izpraševalec
5. PREDMET/MODUL: PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD
Dijaki prinesejo ob 8.00 dokumentacijo praktičnega usposabljanja z delom ali se oglasijo zaradi napotitve na praktično usposabljanje z delom organizatorici PUD – a Martini Razdevšek v učilnici 21.
SREDA, 19. 8. 2020 |
1. PREDMET: INFORMATIKA (INF), PROJEKTI IN POSLOVANJE PODJETJA (PPP)
IZDELEK OZ. STORITEV – PISNI DEL – ob 8.00 v uč. 25
Nadzorna učiteljica: Nevenka Žlebnik
USTNI DEL – ob 9.30 v učilnici 25
Komisija:
Aleksander Camlek, predsednik
Nevenka Žlebnik, izpraševalka
2. PREDMET/MODUL: PRIMARNA OBDELAVA LESA (POL)
PISNI DEL – Ob 8.00 v učilnici 16
Nadzorna učiteljica: Milena Škodnik
USTNI DEL, IZDELEK – ob 9.30 v učilnici 16
Komisija:
Štefan Pirnat, predsednik
Milena Škodnik, izpraševalka
3. PREDMET/MODUL: PROJEKTIRANJE (PRT)
USTNI DEL, IZDELEK – ob 8.00 v DELAVNICI ŠOLE
Komisija:
Štefan Pirnat, predsednik
Milan Strmčnik, izpraševalec
ČETRTEK, 20. 7. 2020 |
1. PREDMET/MODUL: MATEMATIKA (MAT)
PISNI DEL – ob 8.00 v učilnici 18
Nadzorni učiteljici: Renata Gradišnik in Stina Vošner
USTNI DEL – ob 10.45 v učilnici 18
Komisija:
Stina Vošner, predsednica/izpraševalka
Renata Gradišnik, izpraševalka/predsednica
2. PREDMET/MODUL: OSNOVE V GOSTINSTVU (OSG/PREHRANA), SLOVENSKE NARODNE JEDI (SNJ/PREHRANA), OBROKI IN DOGODKI Z ANIMACIJO (ODA/PREHRANA)
PISNI IN USTNI DEL – ob 9.00 v učilnici 19
Komisija:
Barbara Gašperšič Vodopija, izpraševalka, predsednica
Matjaž Štraser, izpraševalec, predsednik
POMOČNIK RAVNATELJA
Roman Založnik